Jdi na obsah Jdi na menu
 


KNIHA

PŘÁNÍ A STÍŽNOSTÍ

Děkujeme za Vaše věcné připomínky a náměty. Dovolujeme si upozornit, že případné vulgární a urážlivé příspěvky mažeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Překvápko při nedělní projížďce

(Náhodní cyklisté, 19. 8. 2012 19:53)

Dnes jsme při nijak plánované projížďce projeli náhodně kolem farmy Vystrkov. Překrásná příroda, příjemní lidé, neformální posezení... prostě balzám na duši.. doporučujeme. Cyklostezka Bečva je pěkná, ale toto je o něčem úplně jiném.

jiný svět

(Veronika, 27. 1. 2012 22:00)

Stojíte tam a nevěříte vlastním očím. Říkáte si, jak tvořivá příroda dokáže být. Ten pohled na tu krásu ve vás dokáže vyvolat dojemné emoce, protože si říkáte, že je to jedno z krásných míst téměř nedotčené člověkem a je nejspíš jen otázkou času, kdy se to změní. Takhle nějak si představuji koňské nebe... Přeji, ať se farmě daří a naše dětí mají stejnou možnost zůstat v úžasu jako já při mé první návštěvě farmy.

Re: jiný svět

(Farmář, 28. 1. 2012 0:40)

Je moc milé číst taková slova a mohu ujistit, že své plány tvořím s velkým důrazem na udržení genia loci a přestože by farma měla projít poměrně rozsáhlou renovací, tak chci veškeré úpravy dělat citlivě k historii i k přírodě...naše děti opravdu mají právo zůstat ve stejném úžasu, já z něj i díky svému snažení nevycházím ani po 32 letech :-) A koňské nebe? ... přeci samozřejmost.

Dík za milého a vždy ochotného průvodce

(SVP Kelč, 21. 12. 2011 16:01)

Jako klienti STŘEDISKA VÝCHOVNÉ PÉČE v Kelči jsme několikrát navštívili tuto farmu, kde nacházíme klid a odpočinek, dále ochotu a vstřícnost Tomáše. Vždy je pro nás pobyt na farmě příjemnou změnou od pobytu u nás v SVP. Dík
Světu mír přejí klienti SVP :-)

Re: Dík za milého a vždy ochotného průvodce

(Farmář, 24. 1. 2012 23:39)

Děkuji za poděkování :-) Dnes farma opět přivítala kelčské aktivisty a bylo to jako obvykle setkání velice příjemné, vaše usměvavé tváře a všetečné dotazy jsou pro mě velkou inspirací a povzbuzením. Světu mír :-)

Pozdravení

(Farmář, 1. 12. 2011 20:39)

Zdravím přátelé,
doufám, že se Vám na našich stránkách líbí a že Vás některá z nšich aktivit zaujala. K dnešnímu datu zbývá doladit sekci "Dary přírody" a pak budou přibývat jednotlivé jazykové mutace. Do budoucna chceme web obohatit o online kameru a meteostanici.